Zoek onze mensen op

Zoekresultaten voor Partners (28)

A

Alfred Meijboom

Advocaat, Partner

Intellectueel eigendom en media

+31 20 5506 633

alfred.meijboom@kvdl.com

Annemieke van der Beek

Advocaat, Partner

Mededingingsrecht en Europees recht

+31 20 5506 684

annemieke.van.der.beek@kvdl.com

B

Bart de Man

Advocaat, Dagelijks bestuur, Managing partner

C

Chris Nekeman

Advocaat, Partner

Chris van Dijk

Advocaat, Mediator, Partner

Verzekeringen en aansprakelijkheid

+31 20 5506 661

chris.van.dijk@kvdl.com

Christoph Jeloschek

Advocaat, Partner

E

Eline Goemans

Advocaat, Associate partner

Erik van Orsouw

Advocaat, Partner

Verzekeringen en aansprakelijkheid

+31 20 5506 878

erik.van.orsouw@kvdl.com

Eva Knipschild

Advocaat, Mediator, Partner

F

Fenna van Dijk

Advocaat, Partner

Frits van der Woude

Advocaat, Mediator, Partner

Verzekeringen en aansprakelijkheid

+31 20 5506 879

frits.van.der.woude@kvdl.com

P

Patrick Wit

Advocaat, Dagelijks bestuur, Partner

Peter van den Broek

Advocaat, Partner

Verzekeringen en aansprakelijkheid

+31 20 5506 669

peter.van.den.broek@kvdl.com

Petra Oskam

Advocaat, Associate partner

Verzekeringen en aansprakelijkheid

+31 20 5506 685

petra.oskam@kvdl.com

S

Soo-ja Schijf

Advocaat, Associate partner