Zoek onze mensen op

Alle medewerkers

C

Cécile Schobben

Dagelijks bestuur, Managementteam, Managing Director

Charlotte Lefferts

Receptionist/telefonist

Chris Nekeman

Advocaat, Partner

Chris van Dijk

Advocaat, Mediator, Partner

Verzekeringen en aansprakelijkheid

+31 20 5506 661

chris.van.dijk@kvdl.com

Christien Wildeman

Advocaat, Counsel

Intellectueel eigendom en media

+31 20 5506 899

christien.wildeman@kvdl.com

Christoph Jeloschek

Advocaat, Partner

Cynthia Scholten-Olland

Senior Secretaresse

J

Jacqueline de Nijs

Informatiespecialist

Jan Broekhuizen

Advocaat, Partner

Jan van der Grinten

Advocaat, Partner

Verzekeringen en aansprakelijkheid

+31 20 5506 628

janneke.kruijswijk.jansen@kvdl.com

Jelle Blom

Advocaat

Jelle van Veenen

Legal Service Designer

Jens van den Brink

Advocaat, Partner

Intellectueel eigendom en media

+31 20 5506 843

jens.van.den.brink@kvdl.com

Jeroen Postma

Advocaat

Jeroen Zweers

Innovation Director, Managementteam

Jessica Dietz

Advocaat

Joëlle Boulet

Advocaat

Joke Biben-Gerritsen

Senior Secretaresse

Jonathan Overes

Advocaat

Verzekeringen en aansprakelijkheid

+31 20 5506 637

jonathan.overes@kvdl.com

Joost Achterberg

Advocaat, Counsel

Joost Linnemann

Advocaat, Partner

Joost Schmaal

Advocaat

Joran Spauwen

Advocaat

Intellectueel eigendom en media

+31 20 5506 625

joran.spauwen@kvdl.com

Joris van Horzen

Advocaat, Partner

Jutta Wijmans

Advocaat

M

Maarten Goudsmit

Advocaat

Maarten Schut

Advocaat, Partner

Intellectueel eigendom en media

+31 20 5506 644

maarten.schut@kvdl.com

Marian Kennedy

Adviseur

Marianne Teuben-van der Wurf

Medewerkster roladministratie

Marieke Hekker

Manager secretariaat

Marieke Opdam

Professional Support Lawyer

Mariëlle Sterk

Advocaat

Verzekeringen en aansprakelijkheid

+31 20 5506 838

marit.van.der.pool@kvdl.com

Marjolein Bouman

Advocaat

Marjolein Duyfjes

Receptionist/telefonist

Marjosse Hiel

Advocaat

Verzekeringen en Aansprakelijkheid

+31 20 5506 871

marjosse.hiel@kvdl.com

Mark Wisse

Advocaat

Verzekeringen en aansprakelijkheid

+31 20 5506 845

mark.wisse@kvdl.com

Marlies Nijhof

Data Entry medewerker

Marlies Schiereck

Senior Secretaresse / Proces Support

Marre Lepez

Senior Secretaresse

Martijn Loth

Advocaat

Mededingingsrecht en Europees recht

+31 20 5506 653

martijn.van.bemmel@kvdl.com

Martine de Koning

Advocaat, Partner

Verzekeringen en aansprakelijkheid

+31 20 5506 675

maurits.oudenaarden@kvdl.com

Meltem Koning-Gungormez

Advocaat, Partner

Merel van Noort

Senior HR adviseur

Michael Bacon

Advocaat

Intellectueel eigendom en media

+31 20 5506 881

michael.bacon@kvdl.com

Michiel Lubbers

Advocaat

Verzekeringen en aansprakelijkheid

+31 20 5506 885

michiel.lubbers@kvdl.com

Michiel Smit

Facilitair Coördinator

Monique de Bruijn-Barbieri

Senior Secretaresse

O

Otto Sleeking

Advocaat, Counsel

P

Patricia Linscheer

Evenementen Coördinator

Patrick Wit

Advocaat, Dagelijks bestuur, Partner

Paula Griffioen

Senior Secretaresse

Peter Kramer

Advocaat

Verzekeringen en aansprakelijkheid

+31 20 5506 643

peter.kramer@kvdl.com

Peter van den Broek

Advocaat, Partner

Verzekeringen en aansprakelijkheid

+31 20 5506 669

peter.van.den.broek@kvdl.com

Petra de Haas

Senior Secretaresse

Petra Oskam

Advocaat, Associate partner

Verzekeringen en aansprakelijkheid

+31 20 5506 685

petra.oskam@kvdl.com

Q

Quint Metzelaar

Medewerker Evenementen Ondersteuning

Quirine Koburg

Paralegal

Intellectueel eigendom en media

+31205506847

Quirine.Koburg@kvdl.com